Слухати радіо
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
Диспетчер сервисного центра

ТМ AKVIUS

Фільтри для води: для сьогодення - це вже невід’ємна частина сучасного помешкання (як квартири, так і заміського будинку). Наше століття, нажаль, екологічно нестабільне і тому якість води, як муніципальної так і з альтернативних джерел, не відповідає нашим щоденним потребам. Сучасні помешкання з кожним днем поповнюється побутовою технікою, яка дуже вибаглива до якості води, бо від цього залежить термін її експлуатації.

Здоров’я людини під впливом екологічного навантаження стає більш вразливим. Для його підтримки та відновлення нам потрібна чиста, якісна вода (без антибіотиків, хімічних сполучень, радіоактивних елементів), біологічно безпечна, з гарними смаковими якостями.

ТМ AKVIUS пропонує свої послуги в консультації, придбанні, встановленні, та подальшому сервісному обслуговуванні високоякісних фільтрів для очистки води. В наших торгових точках (http://akvius.cv.ua/index.php/how-to-find-us) ви можете придбати фільтри для води різних світових брендів та комплектуючі до них. Усі фільтри які представляє ТМ AKVIUS мають європейську та українську сертифікацію, а також є адаптованими до місцевої якості води. Сертифіковані лабораторії міста Чернівці, та фахівці ТМ AKVIUS допоможуть визначити якість води з вашого колодязя, свердловини чи альтернативного джерела і підібрати обладнання для очистки. Ми гарантуємо якісний підбір обладнання, яке буде збалансоване щодо якості та собівартості води. Усе запропоноване обладнання має технічну підтримку, запчастини та витратні матеріали, а також забезпечується гарантійним терміном експлуатації та післягарантійним обслуговуванням.

Якісна робота фільтрів для води залежить від кваліфікованого монтажу, своєчасного обслуговування, моніторингу якості води. Тому ми пропонуємо скористатися нашими послугами. За допомогою сучасних пристроїв ми відстежуємо термін заміни фільтрів. Кожен з наших фахівців має індивідуальні відкалібровані прилади моніторингу якості води після проходження через фільтрувальне обладнання. Всі наші співробітники мають більше двох років фахового стажу, тому  ТМ AKVIUS гарантує якісний, своєчасний, кваліфікований сервіс.

Ми запрошуємо вас відвідати наші  відділення за адресами:

Проспект Незалежності,  94;

вулиця Південно-Кільцева 31 у приміщенні маркету «НИВА».

Там ви можете: отримати консультації, стосовно підбору фільтра та його експлуатації, придбати нові фільтри та розхідні матеріали для них, замовити діагностику та обслуговування діючих систем фільтрації.

ТМ AKVIUS подбає про її якість за допомогою нашого обладнання та наших фахівців. Наші співробітники завжди будуть раді вам допомогти в будь яких питаннях стосовно очистки води. Шануйте себе, бо Ви цього варті!

З Повагою Ковцун С. О. від ТМ AKVIUS.